من این طوری لاغر می شم

رژیم

لیزر لیپولیز من !

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز جدیدترین تکنولوژی در کاهش میزان چربی زیر پوست می باشد که بصورت سرپائی وطی یک جلسه باعث رفع چاقیهای موضعی می شود. تا کنون بهترین روش کاهش چربیهای موضعی لیپوساکشن بوده که عوارضی همچون ناهمواری و شلی پوست ،تورم و کبودی را به دنبال داشته است .
روش لیزر لیپولیز بدلیل تابش لیزر و تحریک کلاژن سازی و جمع شدگی کلاژن سبب سفت شدن پوست می شود و همچنین تورم وکبودی بسیار کمتر یا ناچیز نسبت به روش لیپوساکشن دارد.
1. آیا لیزر لیپولیز نیازبه استراحت دارد ؟
1 تا 2روز استراحت توصیه می شود .ولی بعضی ها قادرند همان روز به سر کار برگردند .
2. لیزر لیپولیز برای چه نواحی قابل استفاده است؟
برای بازوها ، پهلوها، رانها ، شکم ، غبغب کاربرددارد وهمچنین جهت رفع شلی پوست بازوهاوغبغب وشکم میشود.
کاهش تعرق زیر بغل – کاهش اسکارهای عمیق جای جوش صورت از کاربردهای جدید تر این نوع لیزر می باشد .
3. آیا نتایج بلافاصله قابل روئیت است ؟
بله ،وبهبودی بیشترطی چندین ماه ادامه دارد .
4.آیا اثر لیزر لیپولیز ماندگار است ؟
بله ،بزرگسالان سلولهای چربی جدید تولید نمی کنند ووقتی شخصی وزن اضافه می کند حجم سلولهای چربی بزرگتر می شود .اگر فردی دوباره وزن اضافه کند اکثرا چربی در نواحی که لیزر لیپو لیز انجام نشده است تجمع می یابد .
5.روش انجام لیزر لیپولیز چگونه است ؟
پس از بی حسی موضعی سوراخ بسیار کوچکی در پوست ایجاد می شود و از طریق آن کانولا به قطر 1-2میلی متر به زیر پوست وارد می شود .سپس کانولا به آرامی به عقب وجلو حرکت داده میشود .تا تابش لیزر به زیربه سلولهای چربی برخورد کند وسبب پاره شدن دیواره سلولهای چربی وسپس آزاد شدن چربی مایع درون سلول شود . که بعد از آن این چربی مایع به راحتی با ساکشن با فشار کم خارج شده ویا توسط بدن متابولیز شده از بین برود .
6.مزایای لیزر لیپوایز نسبت به لیپو ساکشن چیست ؟
لیزر لیپولیز برخلاف ساکشن نیاز به بیهوشی ندارد .
سبب ناهمواری سطح پوست نمی شود .
کبودی وتورم ناحیه خیلی کمتر می باشد وفرد میتواند در طی 1تا 2روز به سرکار خود باز گردد.
در ناحیه شکم مخصوصا که ساکشن اغلب باعث شلی پوست می گردد.لیزر لیپو لیزمی تواند جایگزین خوبی باشد زیرا تابش لیزر باعث جمع شدن و سفت شدن پوست میشود .


این مطالب چیزیه که تقریبا تو تمام سایت ها نوشته شده و شما هر چی تو نت بچرخین و یا مطب هر دکتری برین تو همین حدود براتون توضیح میده! و اما چیزی که واقعا اتفاق می افته و من تجربه کردم بدین صورت بوده که شرح میدهم!

اول از اینکه بعد از کاهش وزن با مشکلات زیادی مواجه شدم! خود شکمم کاملا تخت شد ولی زیر شکمم به هیچ عنوان کوچیک نمی شد تقریبا روزی ۳۰۰ تا دراز نشست اونم به مدت ۱ سال بی فایده بود چون یکم کوچیک تر شده بود اما باز همم به قدری بزرگ و بد شکل بود که اعصاب برام نذاشته بود و مشکل بعدی بازوهام بود چون هم به سختی لاغر میشد و هم بسی شل و به درد نخور بود. اه اه اه

اینا رو می گم که هر بچه پرروای بلند نشه بره لیپو تا جایی که امکان داره با رژیم و ورزش رو فرم بیاید اینا واسه عدم امکان هاست! خلاصه این زیر شکم نادون با اون بازوهای مزخرف به همراه ۲ تا رون که سلولیت داره و نزدیک شدن به تاهل منو بر آن وا داشت که برم سراغ لیپولیز! حالا مراحلی رو که انجام دادم شرح می دم.

اول دنبال دکتر خوب گشتم این ور اون ور تا اینکه با این مغز فندقیم به این نتیجه رسیدم که شهریار رزازی دکتر بدی نیست

بعدش به اتفاق مادر جان رفتیم مطب، دکتر گفت بفرما بینیم چی میگی مهسا خانوم! گفتم: می خوام از شر این بازوها، زیر شکم و سلولیت رونها خلاص بشم، گفت برو اون ور لباساتو در بیاریم، ما هم رفتیم، دکی جونم اومد با یه ماژیک حسابی ما رو خط خطی کرد و گفت: واسه رونات کاری نمیشه کرد! می مونه زیر شکم که لیپو می کنم ولی به احتمال قوی پوستش میوفته! و بازوهارو از این قسمت شل زیرش نمی شه دست زد، باید از اون قسمت سفتش بر دارم! بعدشم بازو و شکمتو بر داری پشتت قلپی میزنه بیرون! پس اونم باید برداری، از اون جایی که شکم و پهلو بهم وابسته است و من هر دو رو با هم فقط بر می دارم پهلوهاتم باید بر داری!!!

اون موقع بود که من رفتم رو اسکرین سیور و حرفی واسه گفتن نداشتم! تا اینکه پرسیدم حالا چقدر میشه دکی جون؟ گفت زیر ۸۰ کیلو هر ناحیه ۱۴۰۰ ، شکم ۱ ناحیه، پهلو ۱ ناحیه، بازوها ۱ ناحیه، پشت  هم ۱ ناحیه، قابل شمارو نداره پنج و شیشصد میشه!!! و تخفیف هم به هیچ عنوان نداریم! هر سوالی هم ازش پرسیدم در حد همون مطالبی که بالا گذاشتم جواب داد!

ما اومدیم خونه و دیدیم اصلا راه نداره که از خیر این زیر شکمه بگذریم! پس پاشیم بریم لیپو، ۱۰۰ تومن پیش دادم تا وقت عمل برام تعیین کرد، آزمایش دادم تا قبل عمل آماده بشه، یه روزم رفتم کیلینیک تا گن بگیرم، آخه تا ۳ ماه باید گن بپوشی! گن بالا تنه و پایین تنه هر کدام به مقادیر ۱۱۵ هزار تومان و از هر کدام ۲ جفت که میکند به عبارتی ۴۶۰ هزار تومان!!! و اما روز عمل ...

آقا ما رفتیم کیلینیک، اون روز ۶ تا عمل لیپو داشت دکتر، که دونه دونه صدا می کرد می فرستاد اتاق عمل، من و هم که دوستان می شناسن، طبق معمول نفر آخر بودم، از ۷ صبح اونجا بودم ۱۱ فرستادنم اتاق عمل! اولش دوباره مارو لخت کردن و دو سه تا دکتر دوباره با ماژیک ما رو خط خطی کردن! دکتر رزازی که زود از اتاق رفت بیرون، دکتر خوش برش شروع کرد با هام صحبت کردن، با ماژیک یه دایره کشید دور زیر شکم ما و گفت به نظر من به این قسمت دست نزن!!! چون هم پوستش میوفته و هم بعدن توش آب جمع میشه، همش درد سره، اون و بعد لیپو بیا جراحی کن!!! من و میگی داشتم سکته می کردم، گفتم آب جمع میشه!!! یعنی چی؟ گفت یعنی آب جمع میشه دیگه، اونوقت هی باید بیای با سرنگ برات درش بیاریم، گفتم چند بار مثلا، یکی دوبار؟ گفت نه، به ۲۰ باری!!!

منو می گی نزدیک بود بزنم زیر گریه! بابا من اصلا واسه خاطر این زیر شکم لعنتی اومدم، اونوقت این طوری! گفتم هر چه باداباد، ورش دارید، بیخیال

سرتون و درد نیارم، سر تا پای مارو بتادینی کردن و خوابوندن رو تخت، بعد بی حسی زدن و کارو شروع کردن، البته هیچ کس با اون همه بی حسی بهوش نمی موند ولی بنده موندم و سرتاسر عمل می دونستم چه اتفاقایی داره میوفته! از ۱۱ تا ۴ عمل من طول کشید، بعدش نشوندنم، از همه جام خون میریخت بیرون، رو همشون پوشک بچه گذاشتن و گنم و همون جا تو اتاق عمل تنم کردن، و فرستادنم پایین، اون لحظات حالم زیاد بد نبود ولی چشمتون روز بد نبینه! همین که اومدم تو بخش حالم بد شد، سوند داشت دیونم می کرد! خون از همه جام فواران می کرد، دیگه شب که شد اومدن پانسمانم و عوض کنن و منو بلند کردن نشوندن، و بلند سرپا وایسدم دنیا به چشمم تیره و تار شد، بابت ماده بی حسی یه حالت تهوعی داشتم، سر گیجه، توهم بود واقعا!

فرداش ما رو مرخص کردن، پس فرداش رفتم درن ها رو از تنم در آوردم، تا ۱ هفته خون ازم میومد و پانسمان می کردم همه تنمو، ۱۰ روز بعد رفتم بخیه کشیدم، ۲۰ روز بعدش بعله برونم بود! چند روز پیش شکمم آب آورد رفتم مطب، آب و مثلا در آوردن، ولی دوباره آب آورده امروز دوباره می رم درش بیاره!!!

حالا این همه دردسر و مخارج چه نتیجه ای داشت:

دور کمرم به شکل شگفت انگیزی کوچیک شده
زیر شکمم کامل از بین نرفته، و پوست اضافه هم آورده ولی خیلی بهتر شده از قبلش، خیلی بهتر شده

بازوهام ظاهر خوبی ندارن اصلا، بعد عمل تا ۳ هفته کاملا نا هموار بودن که، و خیلی هم کبود! اما حالا کبودی ها رفته و خیلی هم یه دست تر شده، زیاد تغییر آنچنانی نکرده ولی کمی کوچیک تر شده

تقریبا تغییری تو پشتم احساس نمی کنم! شاید یه ذره کوچیک شده باشه!

نکاتی که کسی به من نگفت:!

باید ۱ شب بستری بشی اونجا! در صورتی که دروغکی می گم ۲ ساعت بعد مرخصی!

زیر شکم آب میاره! اون و تو اتاق عمل بهم گفتم!

باید ۱۰ روزی پانسمان داشته باشی! اصلا کسی در مورد این مساله چیزی نگفت!

بهت بخیه می زنن!!!

نتیجه عمل ۳ ماه بعد معلوم میشه که ورمت کامل می خوابه!

کلی درد و دردسر داری، انگار همش بدنت کوفتس!!!

دکتر بعد عمل حتی ۱ سر بهت نمی زنه، همش بقیه دکترا رو می فرسته!

بدنم به بتادین حساسیت نشون داد، کل تنم مثه بادکنک باد شد، قرمز شد و سرتاسر جوش، و کلی بدبختی سر این موضوع کشیدم!

کمرم زیر بار قیمت گن و پومادو پوشک و گاز استریل و آنتی بیوتیک و کمپوت و آب میوه و ... شکست!

تا ۱۰ روز باید ۴ تا آنتی بیوتیک خیلی قوی بخوری که از پا درت میاره!

چی بگم دیگه ... !

الان دیگه از تایپ خسته شدم، کسی سوال داشته باشه جواب میدم.

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم آبان ۱۳۹۱ساعت 11:43  توسط مهسا  |